Lidya Tur

Müşteri Hizmetleri
telefon0850 209 76 99
Sizi Arayalım

Fethiye Otelleri

Fethiye Otelleri en uygun fiyatlarda sizi bekliyor. Tüm kredi kartlarına dokuz taksite kadar ucuz Fethiye Otelleri 0850 209 76 99 müşteri hizmetlerini arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Akdeniz ve Ege denizinin kesiştiği noktada,rüzgarlardan korunan ve güneşin hiç eksik olmadığı bu bölge,harika kumsalı ve pırıl pırıl denizi ile bilinen beldemizdir. Fethiye'de bulunan 5*otellerin çoğunun kendi özel plajları olmasına rağmen,Çalış ve Ölüdeniz bölgesinde bulunan otellerin neredeyse tamamı ortak halk plajlarını kullanmaktadır.Hisarönü bölgesinde bulunan oteller ise Ölüdeniz'e mesafesi yaklaşık 7-8 km olması nedeniyle,Ölüdeniz'e ücretli veya ücretsiz plaj servisi imkanı sunmaktadır. Sakin bir tatil imkanı ile birlikte gece hayatını seven misafirler için oldukça renkli bir tatil fırsatı sunan Fethiye,ayrıca Türkiye'de hiç bir tatil beldesinde yapılamayan Yamaç paraşütü yapma imkanı da sunmaktadır.Bu dalda uluslararası yarışmalara da ev sahipliği yapan Fethiye pasif tatil ile alternatif tatili birleştirebileceğiniz yerdir.8.yüzyılda Anastasiuopolis adı ile anılmaya başlanan kent 1284't Menteşeoğulları'nın yönetimi altına girmiş 1424'te ise Osmanlı topraklarına katılmıştır.Zamanla Meğri'ye dönüşen adı,1913'te uçağı düşen, ilk hava şehitlerinden Fethi bey'in anısına Fethiye olarak değiştirilmiştir. Bölgeye Türkiye'nin değişik noktalarından kendi aracınız veya otobüs ile ulaşım sağlanabileceği gibi,en yakın olan Dalaman Hava limanından Fethiye merkeze yaklaşık 1 saat,Ölüdeniz'e ise 1,5 saat kadar sürmektedir.

Otelleri Filtreleyin Fiyat Aralığı: TL ile TL (Kişibaşı Gecelik)
Sayfa: 1 2


Sayfa: 1 2
Fethiye Otelleri herşey dahil, 5 yıldızlı, 4 yıldızlı, denize sıfır, ucuz pansiyonlar, merkez oteller aradığınız herşey lidyatur.com'da sizi bekliyor. Oteller hakkında herşey.