Lidya Tur

Müşteri Hizmetleri
telefon0850 209 76 99
Sizi Arayalım

Batı Karadeniz Turu

ILGAZ - Abant Gölü - Safranbolu - AmasraKurban Bayramı Turları, Kültür Turları, İzmir Çıkışlı Turlar

Batı Karadeniz Turu

Tesis ile satış anlaşmamız bulunmuyor. Dilerseniz diğer otellerimize göz atabilirsiniz!
İletişim: 0850 209 76 99


Sizi Arayalım

Batı Karadeniz Turu

Yeşilin maviyle kucaklaştığı batı Karadeniz`de unutulmaz bir yolculuğa Batı Karadeniz Turu ile çıkamaya ne dersiniz? Gezimizde Igaz, Abant Gölü, Safranbolu, Amasra ve daha fazlası sizi bilmediklerinizi keşfetmeye çağırıyor.
1.GÜN (25.10.2012):
Saat 18:30’de Üç Kuyular shell, 18:50’da Konak Sabancı Kültür Merkezi, 19:20’de Karşıyaka Yunuslar’dan ve 19:45’da Bornova Migros’tan Hareketimizle gece yolculuğu yaparak İzmit yolu ile sabah saatlerinde Abant’a ulaşıyoruz.

2.GÜN (26.10.2012):
Sabah günün ilk ışıkları ile Bolu’nun simgesi olan Abant Gölü’ne ulaşıyoruz, burada göl kenarında gezme imkanı buluyor ve hareketimizle Gerede yolu üzerindeki gökdemir tesislerinde sabah kahvaltımızı alıp unesco tarafından dünya kültür mirası listesine alınan Safranbolu’ya ulaşıyoruz ve ilk olarak Lokum alış verişimiz için İmren lokumlarına girdikten sonra Hıdırlık Tepesi, Kaymakamlar Konağı, İzzet Paşa Camii, Güneş Saati, Hükümet Konağı ve Kanyon gezilerimizi ardından Yörükköyü gezimizde Sipahioğlu Konağı ve çamaşırhaneyi gezerek köy kahvesinde çaylarımızı yudumlayıp buradan Ilgaz dağbaşı otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

3.GÜN (27.10.2012) :
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından Kastamonu gezimize başlıyoruz. Burada sırasıyla Şerife Bacı Anıtı, Liva Paşa Konağı, Münire Medresesi el sanatları çarşısı gezilerimiz sonrası konakta geleneksel Kastamonu yemeklerini yiyoruz ve ardından Kastamonu üzerinden Ilgaz Dağına tırmanıyor ve Ilgaz’ın bol oksijeninde kendimize serbest zamanımızın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

4.GÜN (28.10.2012) :
Kahvaltının ardından sabah otelden ayrılıyor ve Fatih Sultan Mehmet’in çeşm-i cihan dediği Amasra’ya geçiyoruz. Amasra’ya gelmeden önce tarihin en eski yol anıtı olan ve Romalılar döneminden kalma Kuşyakası yol anıtında ve Bakacak seyir terasında durup fotoğraf çekiyoruz. Amasra’ya ulaştıktan sonra sırasıyla Kale, Kilise Camii, Kemere köprüsü gezilerimizi yaparak havanın müsaitliğine göre tavşan adasının etrafını gezme imkanı buluyoruz. Öğlen yemeğimizi Çeşm-i Cihan restoran’da Karadenizin tadı emsalsiz balıklarıyla ve muhteşem salatasını yiyoruz. Buradan hareketimizle ilk molamızı Bastonları ve simidiyle meşhur Devrekte veriyoruz. Burada alış veriş için serbest zamanımızın ardından Bursa yolu ile güzel İzmir'e ulaşıyor ve bir sonraki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Not : Program sıralamasında Hava, Yol v.b… nedenlerle rehber gerekli gördüğü taktirde değişiklik yapabilir.

Ücrete Dahil Olanlar

Otelde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri, otel konaklaması, tüm ulaşım hizmetleri

Ücrete Dahil Olmayanlar

extra geziler, extra yiyecekler, gece eğlenceleri, öğle yemekleri,
Arkadaşlarınıza Önerin: